Sma Optipro 3 Devam Sütü 800 gr

Sma Optipro 3 Devam Sütü 800 gr

Sma Optipro 3 Devam Sütü 800 gr yeni formülü ile anne sütünün yetersiz kaldığı ya da bebeklerin yeteri kadar beslenemediği durumlarda güvenle kullanabilirsiniz.

119.60 TL
117.00 TL( KDV Dahil )
% 2İNDİRİM
Toplam Kazancınız 2.60 TL

Adet / Kilogram

SEPETE EKLE
Sma Optipro 3 Devam Sütü 800 gr
 
Yeni Formül!
 
Sma Optipro 3 Devam Sütü 800 gr anne sütünün yeterli olmadığı durumlarda doğumdan itibaren bebeğinizin kullanımına uygundur.
 
Mama Hazırlanışı 
 
Ellerinizi sabunla iyice yıkayarak temizleyiniz. Yaklaşık 10 dakika biberon şişesi ve emziği kaynatarak optimum düzeyde temizleyiniz. Sma Optipro 3 Devam Sütü 800 gr hazırlamak için gerekli suyu en az 10 dakika kadar kaynatarak suyun ılımasını bekleyiniz. Ilıtılmış olan sudan hazırlamak istediğiniz kadarını biberona doldurunuz. Sma Optipro 3 Devam Sütü 800 gr kutusunun içinden çıkan ölçeği kullanınız. Ölçek üzerindeki fazlalığı sıyırarak, silme bir ölçek ölçünüz ve biberonun içine hazırlamak istediğiniz miktarda mamayı (her 30 ml su için 1 ölçek mama) alınız. Biberonun ağzını kapatınız ve toz mama eriyinceye kadar çalkalayınız. Biberonun emziğini takınız. Biberondan bileğin içine damlatarak mamanın sıcaklığı mutlaka kontrol ederek bebeğe veriniz. 2 saat içerisinde tüketilmeyen mamayı kullanmayınız.